Prečo cestovať
práve s nami

Malé skupiny

Maximálne 16 osôb, garancia realizácie zájazdu v mnohých prípadoch už od 5-6 osôb

Top sprievodcovia

Sú skúsení Slováci, ktorí svojou destináciou žijú (niektorí v nej naozaj žijú)

Vysoký komfort

Bez nočných jázd autobusom a s kategóriou ubytovania minimálne v 3* hoteloch

V najlepšom čase

Zájazdy vyberáme s ohľadom na klímu, prírodné úkazy, detské prázdniny či dni voľna

O projekte CK Svet

Sme špecialisti na poznávanie exotiky. Ponúkame vám nezabudnuteľné zážitky a veľké dobrodružstvá. Naše zájazdy nie sú masovky. S nami cestujete len v malých skupinách. Máme TOP sprievodcov, ktorým nechýba zanietenie ani bohaté skúsenosti. Vyberte si zájazdy v najlepšom čase a zažite autenticitu a komfort na vlastnej koži!

Výhodou našich zájazdov je možnosť prispôsobiť svoj program potrebám skupiny. Ak preferujete aktívny oddych, čakať vás budú túry a výhľady. Ak si naopak, potrebujete oddýchnuť, užijete si vysnívaný relax.

Máme malé režijné náklady. Naše ceny preto nemusia zahŕňať vysoké položky tzv. fixných nákladov. Sprevádzať vás budú kvalitní sprievodcovia, vďaka ktorým bude vaša dovolenka skutočne nezabudnuteľná.

Ak by sme mali jedným slovom vystihnúť synonymum nášho konceptu, tak je to NADŠENIE: nadšenie pre organizáciu, nadšenie sprievodcovské, nadšenie pre z objavovania nových krajín a kultúr, nadšenie cestovateľské ... nadšenie, s ktorým sa chceme deliť a preniesť aj na vás :)

Ponuka zájazdov

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.

Radi vám poradíme

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedených kontaktných údajoch alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Hovoriť budete priamo s majiteľkou a zároveň sprievodkyňou CK Svet, Evou Rosíkovou. Eva je odborným garantom katalógu CK Svet a spolupracuje na obľúbenom dokumentárom cykle Cestománia, ktorý môžete vidieť v programe českej televízie.

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Zájazdy na vyžiadanie

PREHĽAD PREMIETANÍ
Vyberáme z našich zájazdov

Island

Živý živlami
O zájazde
  • Max. 14 osôb

Krajina gejzírov a vulkánov. Eyjafjallajökull, Grímsvötn, Bárdarbunga, Krafla, Katla, Hekla … najmladšia pevnina na svete žije živlami. Reykjavík, najsevernejšie hlavné mesto sveta. Plavba obojživelníkom medzi ľadovcovými kryhami, príbehy o elfoch a troloch, a na záver pohoda v legendárnych termálnych kúpeľoch Blá Lónid. Prekrásne dúhové hory Kerlingarfjoll a kúpanie v termálnom bazéniku. Vedeli ste, že Islanďania chodia radšej bosí, ako bez kníh? Prehliadka sily prírodných elementov v úžasnej farebnosti.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.