Cestovateľské kino

VYBERTE MESTO

  • Bratislava

Prinášame celý svet až k vám! Prostredníctvom inšpiratívnych autorských fotošou vám chceme predstaviť našu planétu aj z trochu netradičnej perspektívy. Vytvorili sme preto „Klub cestovateľov”, v ktorom sa môžu známi aj neznámi cestovatelia podeliť so svojimi zážitkami. Ak chcete informácie o premietaniach dostávať pravidelne, kontaktujte nás. To isté platí aj v prípade, ak sa chcete s nami podeliť o svoje skúsenosti. Po dohode vám radi poskytneme priestor.

Vyberáme z našich zájazdov

Island

Živý živlami
O zájazde
  • PRÁZDNINY
  • POLNOČNÉ SLNKO***
  • POLÁRNA ŽIARA**
  • Max 14 osôb

Krajina gejzírov a vulkánov. Eyjafjallajökull, Grímsvötn, Bárdarbunga, Krafla, Katla, Hekla … najmladšia pevnina na svete žije živlami. Reykjavík, najsevernejšie hlavné mesto sveta. Plavba obojživelníkom medzi ľadovcovými kryhami, príbehy o elfoch a troloch, a na záver pohoda v legendárnych termálnych kúpeľoch Blá Lónid. Prekrásne dúhové hory Kerlingarfjoll a kúpanie v termálnom bazéniku. Vedeli ste, že Islanďania chodia radšej bosí, ako bez kníh? Prehliadka sily prírodných elementov v úžasnej farebnosti.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme, práve ste sa prihlásili
k odberu noviniek

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.