Doobsadenie

Ste sám/sama a nechcete platiť príplatok za jednolôžkovú izbu? Ponúkame vám možnosť doobsadenia! Vyberte si z poznávacích zájazdov z našej ponuky s ikonou "doobsadenie" a cestujte s nami do sveta za lepšie ceny :) ... a možno si tak nájdete aj parťáka/parťáčku na ďalšie cesty!

Pokiaľ máte záujem o zájazd, ktorý JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", zvoľte si pri kalkulácii zájazdu typ izby "doobsadenie - muž" alebo "doobsadenie - žena" (podľa aktuálnej ponuky). Po dokončení objednávky budete automaticky ubytovaní v izbe s oddelenými posteľami (TWIN) a nebudete musieť platiť príplatok za jednolôžkovú izbu.

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", zvoľte si pri kalkulácii zájazdu typ izby "jednolôžková" a v ďalšom kroku zaškrtnite políčko "mám záujem o doobsadenie". V prípade, že sa k vám neskôr nájde cestujúci na doobsadenie, príplatok za jednolôžkovú izbu vám vrátime - ak sa nenájde, budete automaticky ubytovaný v jednolôžkovej izbe.

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", a pri kalkulácii zájazdu vám jednolôžkovú izbu NEPONÚKA, kontaktujte nás prosím na telefonnom čísle +421 905 396 387 alebo [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", pri kalkulácii vám jednolôžkovú izbu PONÚKA, ale vy máte záujem o účasť na zájazde len v prípade doobsadenia, kontaktujte nás prosím na telefonnom čísle +421 905 396 387 alebo [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Prezrite si ďalšie destinácie
Vyberáme z našich zájazdov

Uzbekistan

Po stopách karaván
O zájazde
  • Folklór
  • Max. 16 osôb
  • Nocľah v jurte
  • Termín aj počas májových sviatkov

Kráľovská trasa, ktorú lemujú nádherné minarety, medresy a mešity Hodvábnej cesty. Navštívte bohaté mestá prekypujúce zlatom a tyrkysom, ktoré sú ako vystrihnuté z rozprávky. Orientálne hostince „karavanseraje” vám zas umožnia vychutnať si pocity dávnych pútnikov. Čaká vás nielen lahodná miestna kuchyňa, ale aj vynikajúce ceny.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.