Doobsadenie

Ste sám/sama a nechcete platiť príplatok za jednolôžkovú izbu? Ponúkame vám možnosť doobsadenia! Vyberte si z poznávacích zájazdov z našej ponuky s ikonou "doobsadenie" a cestujte s nami do sveta za lepšie ceny :) ... a možno si tak nájdete aj parťáka/parťáčku na ďalšie cesty! AKTUÁLNU PONUKU DOOBSADENIA nájdete vo farebných "dlaždiciach" s náhľadmi zájazdov nižšie na tejto stránke.

Pokiaľ máte záujem o zájazd, ktorý JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", zvoľte si pri kalkulácii zájazdu typ izby "doobsadenie - muž" alebo "doobsadenie - žena" (podľa aktuálnej ponuky). Po dokončení objednávky budete automaticky ubytovaní v izbe s oddelenými posteľami (TWIN) a nebudete musieť platiť príplatok za jednolôžkovú izbu. 

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", zvoľte si pri kalkulácii zájazdu typ izby "jednolôžková" a v ďalšom kroku zaškrtnite políčko "mám záujem o doobsadenie". V prípade, že sa k vám neskôr nájde cestujúci na doobsadenie, príplatok za jednolôžkovú izbu vám vrátime - ak sa nenájde, budete automaticky ubytovaný v jednolôžkovej izbe.

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", a pri kalkulácii zájazdu vám jednolôžkovú izbu NEPONÚKA, kontaktujte nás prosím na telefonnom čísle +421 905 396 387 alebo [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Pokiaľ máte záujem o doobsadenie na zájazd, ktorý NIE JE UVEDENÝ v ponuke "DOOBSADENIE", pri kalkulácii vám jednolôžkovú izbu PONÚKA, ale vy máte záujem o účasť na zájazde len v prípade doobsadenia, kontaktujte nás prosím na telefonnom čísle +421 905 396 387 alebo [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Prezrite si ďalšie destinácie
Vyberáme z našich zájazdov

Mexiko

Ríša Aztékov a Mayov
O zájazde
  • Max. 16 osôb

Láka vás hlbšie spoznať Mexiko na ceste, ktorá sa nesústredí iba na Yucatán, ale prevedie Vás naprieč bývalou mayskou ríšou? Na jedinej ceste Vás čakajú zaujímavé dávne civilizácie a ruiny mayských hlavných miest, mystické posvätné miesta pohltené džungľou. Koloniálne mestečká s architektonickými, kulinárskymi a kultúrnymi zážitkami. Čaká Vás teda história – prírodné skvosty – vynikajúca kuchyňa – hudba mariaches – slávna tequila! Kto by odolal toľkému mexickému pokušeniu?

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.