Úsmevné pocitopisy

Kino
O premietaní
  • 03.08.2022
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný

Predstavte si, že si čítate – najskôr sa len usmievate, potom ste dojatí a popritom sa celkom nenápadne všeličo dozviete o piatich exotických krajinách. Toto všetko nájdete v jednej knihe: „Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia“. Autorská fotoshow vám k riadkom, ktoré môžete nájsť v knihe, pridá ďalší rozmer – obrazový. Či už ste dobrodruh, alebo radšej cestujete z pohodlia domova, máme pre vás dobrú správu. Úsmevné pocitopisy sú pre všetkých! Rozdávajú dobrú náladu a určite sa ujde aj vám.


Miesto premietania

Kultúrna scéna v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Malajzia

Neznáma kráska
O zájazde
  • Max. 16 osôb
  • Garancia realizácie zájazdu už od 6 osôb

Každý z nás iste pozná slávne mrakodrapy v Kuala Lumpur, možno ste začuli aj o blízkych jaskyniach Batu caves, a snáď vám niekto rozprával aj o plážach Langkawi. Ale o ostrovoch Perhentian, Cameronskej vysočine, či národnom parku Taman Negara vedia len znalci. A práve do týchto neznámych, ale o to krajších miest vás zoberie náš sprievodca.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.