Úsmevné pocitopisy

Kino
O premietaní
  • 03.08.2022
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný

Predstavte si, že si čítate – najskôr sa len usmievate, potom ste dojatí a popritom sa celkom nenápadne všeličo dozviete o piatich exotických krajinách. Toto všetko nájdete v jednej knihe: „Úsmevné pocitopisy - Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia“. Autorská fotoshow vám k riadkom, ktoré môžete nájsť v knihe, pridá ďalší rozmer – obrazový. Či už ste dobrodruh, alebo radšej cestujete z pohodlia domova, máme pre vás dobrú správu. Úsmevné pocitopisy sú pre všetkých! Rozdávajú dobrú náladu a určite sa ujde aj vám.


Miesto premietania

Kultúrna scéna v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Island

Živý živlami
O zájazde
  • POLÁRNA ŽIARA**
  • Max 8 osôb

Krajina gejzírov a vulkánov. Eyjafjallajökull, Grímsvötn, Bárdarbunga, Krafla, Katla, Hekla … najmladšia pevnina na svete žije živlami. Reykjavík, najsevernejšie hlavné mesto sveta. Plavba obojživelníkom medzi ľadovcovými kryhami, príbehy o elfoch a troloch, a na záver pohoda v legendárnych termálnych kúpeľoch Blá Lónid. Prekrásne dúhové hory Kerlingarfjoll a kúpanie v termálnom bazéniku. Vedeli ste, že Islanďania chodia radšej bosí, ako bez kníh? Prehliadka sily prírodných elementov v úžasnej farebnosti.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme, práve ste sa prihlásili
k odberu noviniek

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.