Malorka a Ibiza na bicykli

Kino
O premietaní
  • 16.08.2023
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný
  • Uvádza: Tamara Zajacová

Milujete pohyb a cestovanie? V prezentácii „Malorka a Ibiza na bicykli” sa spolu vyberieme na dva najznámejšie Baleárske ostrovy oplývajúce slnkom, tyrkysovým morom a nádhernými plážami. Spoznávať ich budeme na požičanom i svojom bicykli, po oficiálnych cyklocestách i divokých neznačených chodníkoch. Kde sú najlepšie cyklopožičovne, aké sú ceny, ako je to s bezpečnosťou na cestách a vôbec, sú Malorka a Ibiza vhodné na spoznávanie bicyklom? Ktoré obdobie v roku je na to najvhodnejšie? Dozviete sa v prezentácii. 

Uvádza: Tamara Zajacová

Miesto premietania

Kultúrna scéna (amfiteáter)v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Nórsko

Rozprávkové Lofoty a magická Senja
O zájazde
  • TURISTIKA
  • Max. 8 osôb

Rozprávkové Lofoty a magická Senja – za polárnym kruhom azda neexistuje krajší tandem ostrovov. Typické drevené červené domčeky v malebných zálivoch, prekrásne pláže a dychberúce vyhliadky. Majestátna skalná stena pripomínajúca plachtu – to je Segla, hlavný magnet turistami zatiaľ nepomerne menej navštevovaného ostrova Senja. Mnohé veľkolepé scenérie sú dostupné vďaka panoramatickej ceste aj z auta. Predsa aj tu stále platí, že najkrajšie výhľady sú buď z vtáčej perspektívy, alebo z vrcholov vyšľapaných skalnatých vrcholov.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.