Naprieč Novým Zélandom

Kino
O premietaní
  • 19.07.2023
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný
  • Uvádza: Milada Mili Konečná

Na mojej prednáške Vám porozprávam o 5 mesiacoch života v domove na 4 kolesách a tisíckach kilometrov objavovania nespútanej krásy Nového Zélandu posiateho miliónmi ovečiek. Spoločne sa okúpeme v jazere plnom ľadovcových krýh s výhľadom na najvyššiu zélandskú horu Mt. Cook. Skočíme si padákom ponad hory Remarkables v hlavnom meste adrenalínu Queenstowne. Prejdeme sa po Hobbitone, Mordore a Hore Osudu z Pána Prsteňov. Naučíme sa mnoho o Maorskej kultúre a pozrieme si ich vojnový tanec "haka". Navštívime 12 národných parkov. Budeme pozorovať tučniaky, tulene a kŕmiť maličké kengury. Taktiež si vyskúšame ťažké práce na kiwi farmách. A mnoho iného...

Uvádza: Milada Mili Konečná

Miesto premietania

Kultúrna scéna (amfiteáter) v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Nórsko

Rozprávkové Lofoty a magická Senja
O zájazde
  • TURISTIKA
  • Max. 8 osôb

Rozprávkové Lofoty a magická Senja – za polárnym kruhom azda neexistuje krajší tandem ostrovov. Typické drevené červené domčeky v malebných zálivoch, prekrásne pláže a dychberúce vyhliadky. Majestátna skalná stena pripomínajúca plachtu – to je Segla, hlavný magnet turistami zatiaľ nepomerne menej navštevovaného ostrova Senja. Mnohé veľkolepé scenérie sú dostupné vďaka panoramatickej ceste aj z auta. Predsa aj tu stále platí, že najkrajšie výhľady sú buď z vtáčej perspektívy, alebo z vrcholov vyšľapaných skalnatých vrcholov.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.