Naprieč Novým Zélandom

Kino
O premietaní
  • 19.07.2023
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný
  • Uvádza: Milada Mili Konečná

Na mojej prednáške Vám porozprávam o 5 mesiacoch života v domove na 4 kolesách a tisíckach kilometrov objavovania nespútanej krásy Nového Zélandu posiateho miliónmi ovečiek. Spoločne sa okúpeme v jazere plnom ľadovcových krýh s výhľadom na najvyššiu zélandskú horu Mt. Cook. Skočíme si padákom ponad hory Remarkables v hlavnom meste adrenalínu Queenstowne. Prejdeme sa po Hobbitone, Mordore a Hore Osudu z Pána Prsteňov. Naučíme sa mnoho o Maorskej kultúre a pozrieme si ich vojnový tanec "haka". Navštívime 12 národných parkov. Budeme pozorovať tučniaky, tulene a kŕmiť maličké kengury. Taktiež si vyskúšame ťažké práce na kiwi farmách. A mnoho iného...

Uvádza: Milada Mili Konečná

Miesto premietania

Kultúrna scéna (amfiteáter) v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Mexiko

Ríša Aztékov a Mayov
O zájazde
  • Max. 16 osôb

Láka vás hlbšie spoznať Mexiko na ceste, ktorá sa nesústredí iba na Yucatán, ale prevedie Vás naprieč bývalou mayskou ríšou? Na jedinej ceste Vás čakajú zaujímavé dávne civilizácie a ruiny mayských hlavných miest, mystické posvätné miesta pohltené džungľou. Koloniálne mestečká s architektonickými, kulinárskymi a kultúrnymi zážitkami. Čaká Vás teda história – prírodné skvosty – vynikajúca kuchyňa – hudba mariaches – slávna tequila! Kto by odolal toľkému mexickému pokušeniu?

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.