Samoa, nepoznaná perla Pacifiku

Kino
O premietaní
  • 14.08.2024
  • 20:30
  • Bratislava
  • Sad Janka Kráľa
  • Vstup voľný
  • Uvádza: Milada Mili Konečná

Teleportujte sa so mnou do tisíce kilometrov vzdialeného raja na zemi zvaného Samoa. Prestopujeme spolu oba hlavné ostrovy, prespíme v malých drevených chatkách priamo na najkrajších plážach sveta, kde ochutnáme kokosy priamo z okolitých paliem, navštívime lávou zaliate dedinky, ale spoznáme aj tance a tradície dobrosrdečných miestnych ľudí.

Uvádza: Milada Mili Konečná

Miesto premietania

Kultúrna scéna (amfiteáter) v Sade Janka Kráľa

Vyberáme z našich zájazdov

Island

Živý živlami
O zájazde
  • Max. 14 osôb

Krajina gejzírov a vulkánov. Eyjafjallajökull, Grímsvötn, Bárdarbunga, Krafla, Katla, Hekla … najmladšia pevnina na svete žije živlami. Reykjavík, najsevernejšie hlavné mesto sveta. Plavba obojživelníkom medzi ľadovcovými kryhami, príbehy o elfoch a troloch, a na záver pohoda v legendárnych termálnych kúpeľoch Blá Lónid. Prekrásne dúhové hory Kerlingarfjoll a kúpanie v termálnom bazéniku. Vedeli ste, že Islanďania chodia radšej bosí, ako bez kníh? Prehliadka sily prírodných elementov v úžasnej farebnosti.

Detaily a termíny

Novinky do mailu

Odoslaním vašej e-mailovej adresy sa prihlásite k odberu nášho informačného newslettera. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Ďakujeme za váš záujem o zasielanie newslettra.

UPOZORNENIE: vašu emailovú adresu je ešte potrebné potvrdiť kliknutím na tlačítko „Áno, prihláste ma do tohto zoznamu“ v emaili s názvom „Prosím potvrďte odber newslettra“, ktorý ste práve dostali do svojej schránky (ak ho nevidíte, skontrolujte svoj pričinok „SPAM“).

Odporúčame

Máte otázky? Pýtajte sa

Ďakujeme. Váša správa bola zaznamenaná.

Pošleme vám náš katalóg

Pozrite si náš tlačený katalóg plný nezabudnuteľných zájazdov za skvelé ceny. Plánujte v pohodlí domova o svojej budúcej dovolenke.